O Firmie

Od15 lat SUNRICH® specjalizuje się w produkcji klocków hamulcowych do samochodów osobowych, współpracując ze znanymi markami klocków dostępnymi na półkach każdej motoryzacyjnej hurtowni, sklepu czy stacji serwisowej.

Myślimy bezpiecznie – ponieważ Bezpieczeństwo zaczyna się od SUNRICH® a SUNRICH® to rzetelność. Badania homologacyjne przeprowadzamy wyłącznie w niemieckim instytucie certyfikacyjnym, podążając ściśle według procedur i wymagań regulacji ECE-R90. Wynikiem tych działań jest otrzymanie znaku E1, co potwierdza doskonałość oraz bezpieczeństwo oferowanych produktów.

Myślimy ekologicznie i organicznie – organiczna mieszanka cierna SUNRICH® od momentu projektowania pozbawiona jest wszelkiej zawartości miedzi oraz metali ciężkich.

Myślimy użytkowo – nasze klocki nie piszczą, nie brudzą obręczy kół, zawierają bogaty zestaw akcesoriów montażowych ze smarem, co umożliwia szybką i bezproblemową wymianę klocków nawet przez mechaników z zamiłowania.

Myślimy kreatywnie – dlaczego? Ponieważ to, co dla innych jest ‘wartością dodaną’ do swoich klocków hamulcowych i jest powodem do odrębnych akcji reklamowo-marketingowych, dla SUNRICH® jest po prostu od zawsze przyjętym standardem.

Myślimy ekonomicznie – ponieważ skutecznie hamujemy rozpędzone ceny.

Lubimy to, co robimy ~


Zhejiang Sunrich Brake Systems Co., Ltd.
No. 103, Xianxia Road, Shuige Industrial Zone, 323000
Lishui City, Zhejiang Province,P,R,China

English English Polski Polski